ARENA FRONT GOŁKOWICE koło Nowego Sącza

PAINTBALL NOWY SĄCZ – ARENA FRONT GOŁKOWICE

Czy każdy może wziąć udział w rozgrywkach paintballowych?

Na Arenie Front Paintball Gołkowice przybywają osoby starsze jak i młodsze. Od osób poniżej 18 roku życia wymagana jest zgoda rodziców.

Czy to bezpieczne?

Paintball jest sportem ekstremalnym. Przy zachowaniu odpowiednich zasad BHP oraz profesjonalnego instruktażu – szkolenia odnośnie zasad bezpieczeństwa na polu do gry a także obchodzenie się z markerem, rywalizacja staje się bezpieczna i daje niesamowitą radość.

Najważniejsze zasady:
1. Stosowanie się do poleceń obsługi
2. Zakaz ściągania maski w trakcie gry
3. Poza polem gry należy mieć zabezpieczony marker

Co należy zabrać ze sobą?

Przy wcześniejszej rezerwacji osoba zamawiająca określa liczbę graczy. Każdy dostaje od nas umundurowanie dwuczęściowe, które można założyć na własne ubranie – co zwiększy ochronę przed uderzeniami kulek. Najlepiej zabrać zamienne wygodne obuwie.
Jeśli drużyna ma chęć rozpalenia ogniska, zabiera ze sobą niezbędny prowiant. Jest również możliwość przygotowania grilla przez organizatora.

Wykorzystanie wolnego czasu na Froncie

W małej miejscowości Gołkowice – 15km od Nowego Sącza, gdzie znajduje się obiekt rekreacyjno – sportowy, znajduje się pełno zieleni, czyste powietrze czy też piękne widoki zachwycające graczy. Z organizowanych imprez każda grupa czerpie wiele radości na świeżym powietrzu z dala od hałasu oraz urządzeń mobilnych. Tego typu aktywność fizyczna buduje formę fizyczną, wyzwala pozytywne emocje – endorfiny, radość rywalizacji, pozytywną integrację. Kto choć raz skorzystał z naszej Areny chętnie na nią wraca, a kto niebawem spróbuje z pewnością doceni FRONT PAINTBALL GOŁKOWICE oraz profesjonalne podejście do klienta, o którego zawsze dbamy.

Rozpocznij przygodne z paintballem na Arenie Front Paintball Gołkowice!

Szczegóły strony front-paintball.nsacz.eu:

Komentarze:

Musisz być zalogowany żeby dodać komentarz »

Podlinkuj stronę front-paintball.nsacz.eu:

ARENA FRONT GOŁKOWICE koło Nowego Sącza

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 1 Odwiedziny googlebot 20

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

  • Taniec Nowy Sącz, Rabka »

    Zajęcia taneczne prowadzone pod czujnym okiem dyplomowanych instruktorów tańca w Nowy Sączu i Rabce. Na naukę tańca nigdy nie jest za późno wystarczy chcieć i zapisać się na jeden z naszych kursów czy to w Nowym Sączu lub Rabce. Spędź aktywnie czas, ucząc się nowych kroków i figur w miłej atmosferze w przystosowanej sali wyposażonej w lustra i klimatyzację.

    Data dodania: 02 07 2012 · szczegóły wpisu »
  • Portal o najlepszych miejscach, sposobach, metodach i przynętach na ryby. »

    Opisujemy tu samą rzekę Wkrę z jej pięknymi odcinakami, które zmieniają swą charakterystykę niemal za każdym zakrętem, a z nimi zmienia się jej rybostan. Łowiąc tu niemal każda metodą od spławika przez grunt kończąc na spinningu czy metodzie muchowej, możemy przechytrzyć pięknego klenia, jazia, okonia, gruntowe płocie i dorodne leszcze. Dodatkowych emocji dostarczą nam także kilkukilogramowe bolenie, brzany lub szczupaki.

    Data dodania: 22 11 2012 · szczegóły wpisu »